تبلیغات شما اینجا گیفت کارت اپل
بستن تبلیغات [X]
روش انتخاب كلمات كليدي مناسب براي سايت

طراحی سایت - پشتیبانی سایت - سئو سایت
طراحی سایت-پشتیبانی سایت-سئو سایت-تبلیغات رایگان در اینترنت

روش انتخاب كلمات كليدي مناسب براي سايت

http://www.takpc.net/images/articles/keyword.jpg

تعريف كلمات كليدي يا همان كليدواژه :

كلمات كليدي (كليدواژه ) كلماتي هست كه كاربران اينترنتي بنا به نياز خود در گوگل جستجو مي كنند.

نكته مهم :

توجه داشته باشيد يك كليد واژه يا كلمه كليدي حتما نبايد شامل يك كلمه باشد و مي­تواند شامل چند كلمه هم باشد. در واقع ممكن است يك كلمه كليد مناسب از چند كلمه تشكيل شده باشد.

به عنوان مثال : سئو سايت كه 2 كلمه است ولي در واقع هر دو كلمه كنار هم يك كلمه كليدي يا يك كليد واژه مي شود.

به عنوان مثال : طراحي سايت ارزان كه 3 كلمه است ولي وقتي هر 3 كلمه كنار هم باشند، يك كلمه كليدي مي شود.

وقتي سايت را براي كلمه كليدي (كليد وا­ژه ) بهينه سازي و يا سئو سايت كنيم، باعث مي شود از طرف موتور جستجو گوگل كاربران بيشتري وارد سايت شوند.

هر صفحه سايت مي تواند رتبه اي متفاوت از ديد گوگل داشته باشد. اين رتبه با توجه به تعداد مطالب آن صفحه و يا كلمات كليدي كه در مطالب آن صفحه درج شده است بستگي دارد.

نكته مهم :

جهت بهينه سازي كلمات كليدي حتما نبايد صفحه اول سايت را انتخاب كنيد.

حتي مي توانيد براي هر كلمه كليدي يكي از صفحات داخلي سايت را انتخاب كنيد. ممكن است يكي از صفحه هاي داخلي سايت، به عنوان مثال صفحه مقالات با توجه به نوع محتوا و يا تعداد مطالب براي بهينه سازي (سئو سايت) كردن كلمه مورد نظر شما، رتبه گوگل مناسب تري داشته باشد.

اما كلمات كليدي (كليد واژه) مناسب را چگونه پيدا كنيم؟

اولين كار كمك گرفتن از گوگل است. كليد واژه مورد نظرتان را در گوگل وارد كرده و نتايج جستجوي كاربران ديگر در گوگل را مشاهده و كلمه مناسب تري انتخاب كنيد.روش ديگر براي انتخاب كلمات كليدي و بالا بردن سئو سايت كمك گرفتن از سايت www.keywordtool.io

وب سايت keywordtool.io يك وب سايت حرفه اي در زمينه پيدا كردن انواع كليدواژه (كلمات كليدي)است. سرويس ارائه شده در اين سايت تنها محدود به گوگل نيست و از سرويس بينگ ، يوتيوب و فروشگاه هاي اپليكيشن (مناسب براي سايت هاي دانلود و يا فروش اپليكيشنن) هم پشتيباني مي­كند. همچنين از زبان فارسي نيز به خوب در حال پشتيباني مي باشد. با وارد كردن كلمه مورد نظر ، كليدواژه هاي خوبي را براي شما نمايش داده مي­شود و با قابليت كپي كليدواژه ­ها، به راحتي مي­توانيد از آن­ها استفاده كنيد.و مي توانيد سئو سايت خود را افزايش دهيد.

نكته مهم :

اگر شما چند كلمه كليدي انتخاب كرديد كه تقريبا شبيه به هم هستند و فقط از نظر ترتيب كلمات با هم تفاوت دارند و ترديد داريد كه از كدام كلمه استفاده كنيد مي توانيد از سرويس (Google Trends) استفاده كنيد.

اين ابزار يكي از سرويس هاي رايگان گوگل مي باشد كه شما مي توانيد چند كلمه كليدي را با هم مقايسه كنيد تا بفهميد ميزان جست و جوي كدام كلمه كليدي توسط كاربران بيشتر است.


منبع: سايت تك سيستم

موضوعات مرتبط : مقالات سئو و بهینه سازی سایت ،
[ سه شنبه 11 آبان 1395 ] [ 13:11 ] [ takpcnet ] [18208 بازدید]
درباره وبلاگ

طراحى سايت به صورت كاملا دايناميك و مطابق با استانداردهای موتور جستجو گوگ،سئو سايت و بهينه سازی سايت،ارتقاء رتبه سايت در گوكل و افزايش بازديد،پشتيبانی سايت
آرشيو مطالب
آمار سایت
افراد آنلاین : 11
بازدید امروز : 591
بازدید دیروز : 1871
هفته گذشته : 591
ماه گذشته : 26859
سال گذشته : 334932
کل بازدید : 343985
کل مطالب : 25
امکانات وب